Uzņēmums  Datrepair. Datoru remonts Rīgā.  Datrepair Riga.
  • lv
  • ru

Pakalpojumi

Mēs piedāvājam sekojošus pakalpojumus:

Ремонт компьютеров РигаDiagnostikas datori un precīzi noteikt cēloņus, kas izraisīja bojājumu vai nestabilu darbību jūsu datoru remonts datoru visu veidu - no vienkārša visvairāk kompleksu optimālo laiku, tādējādi mēs varam piedāvāt Jums, kā novecojušu datoru daļas remontu un to aizstāšanas ar vairāk jaunu vai lietotu. Atšķirt datortehnikas un programmatūras problēmām ar datoru.

Programmatūras problēmas var labāk atrisināt, pārinstalēt programmatūru, kas darbojas ar datoru, kā grūti vai pat neiespējami noteikt programmu, kurā strādā tūkstošiem programmētāji.

Ремонт компьютеровAparatūras kļūmes, atdala ar bloku nomaiņu valdes vai sistēmas, vai mīkstlodi ar bojātu vienību izmaksām.
Ja jūsu dators ir novecojis, var izrādīties, ka aizstājot vienu no kartēm var radīt rezerves, lai vēl dažus objektus. Piemēram, ja pārbaudes laikā, izrādījās, ka dators ir bojāta mātesplate sok.370 attiecīgi jāaizstāj ar jaunu nav iespējams, jo tie jau ir 8 gadus, vairs nav pieejams. Un tad remonts var izraisīt nomaiņu faktisko mātesplati sev procesoru un atmiņu. Lai gan ir arī citas iespējas: Jūs varat meklēt līdzīgas lietotas preces. Tas būs lētāk, bet mazāk ticama, jo uz detaļām garantijas, kas jau bija darbā, nav pieejama. Iespējams, un nekavējoties remonts plates - lodēšanai mikroshēmas, tranzistori, kondensatori. Šajā gadījumā bloka nebūs kaut ko mainīt.

Kas luyubom ja problēma ir atrisināta mūsu speciālistu uz vietas, atkarībā no situācijas.

Vēl viens no pakalpojumiem, ko piedāvā mūsu uzņēmums ir instalēt vai pārinstalēt operētājsistēmu Windows XP, 2000, Vista, W7. Ja Bi nopirka klēpjdatoru ar preinstalled Vista un ir pieraduši strādāt ar XP, tad mēs esam jūsu rīcībā.

Ja nepieciešams, mēs arī pārbaudīt jūsu sistēma nav vīrusu un kaitīgo programmu. Kad atklāšanas šādu ērtību mums nav tīrs datoru, lai gan nav nepieciešams, un visas vietējās datoru tīklu, kas ietaupīs jums galvassāpes.

Mūsu uzņēmuma darbinieki veic arī ietekmes, instalējiet draiveri. Mēs uzstādīsim viss nepieciešamais programmā, (Microsoft Office, vіdeokodeki, Winamp, Adobe Photoshop, ACDSee, video atskaņotājs, antivīrusu, pārlūku, un daudzi citi). Mēs aizsargāt jūsu datoru, vai pat visu jūsu lokālā tīkla, no hakeru vozimozhnyh turpmākus uzbrukumus.

Mēs sniedzam pakalpojumus, piemēram, uz ceļa nav tieši Jūsu birojā vai dzīvoklī, ir arī iespējams, remonta veikšanu mūsu uzņēmuma telpām.

Instalēšanu un izveidojot Linux sistēmu

Instalēšanu un izveidojot Linux sistēmu, jums ir savs jauns, bet spēcīgs biznesa un jūs uzskatāt, katru santīms, un nevēlos tērēt naudu par dārgu licencētu programmatūru?

Bezmaksas alternatīva Windows - tā ir tikai Jums.

 

Zvanu: 26591380

CMI, mēs varam palīdzēt.